Bio-D odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek 500 g

Doporučená nabídka Ferwer.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 108 027 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 279 recenzíDalší informace

• Nesmrdí
    • Nejspíše dezinfikuje
    • Neničí barvy!
    • Nemá dráždivou vůni jako ne-eko produkty
    • Špatně se vyplachuje z násypky. Ztvrdne a nespláchne se s práškem.

S produktem jsem spokojený. Koupil jsem nyní podruhé. Prádlo hezký čistí a neutralizuje pachy. Nezanechává na prádle žádné zbytky. Dávkuji však přímo do bubnu k prádlu. V násypce mi zanechává zbytky. Nejspíše i dezinfikuje, ale nelze zjistit skutečnost.

• Skladné balení
    • Dobrá funkčnost
    • Žádná
  • , zakoupeno v Econea

• Používám k prani běžného bílého prádla, je zářivě bílé a bez skvrn. Jsem naprosto spokojená. Výrobek si kupuji už po druhé

Objem
0.5 l
500 g

Pro naše miminka chceme to nejlepší. Zdraví, spokojenost a žádné slzičky z podrážděné pokožky. Pokud sháníte účinnou a bezpečnou desinfikaci látkových plen, zkuste Bio-D Odstraňovač skvrn a pachů na dětské plenky.

Prostě jednodušše – tento přípravek účinně vydesinfikuje pleny, ale je velmi šetrný k pokožce vašeho miminka. Nic víc není potřeba.

Přípravek je veganský, netestujeme na zvířatech. Vhodné pro septiky a čistírny odpadních vod.

• Desinfikuje pleny, antibakteriální a antimikrobiální.
  • Stačí přidat k pracímu prášku Bio-D.
  • Certifikováno Allergy UK – vhodné i pro alergickou a dětskou pokožku.
  • Vegan, netestujeme na zvířatech.
  • B-corporation certifikace.

Návod k použití a dávkování:

• Praní v pračce: K vašemu obvyklému pracímu prostředku Bio-D přidejte do praní 1 polévkovou lžíci (15 g) Nappy Fresh
  • Namáčení: Na každých 5 litrů vlažné vody přidejte 1 polévkovou lžíci (15 g) Nappy Fresh a nechte prášek důkladně rozpustit. Znečištěné plenky nejprve zbavte hrubých nečistot a namočte přes noc (minimálně dvě hodiny). Poté důkladně vymáchejte ve studené vodě nebo v máchacím cyklu vaší pračky.
  • Ruční praní: K vašemu obvyklému pracímu prostředku Bio-D přidejte 1 polévkovou lžíci (15 g) Nappy Fresh na každých 5 litrů vlažné vody a nechte prášek důkladně rozpustit.

Vždy sledujte pokyny na štítku oděvu nebo látky.

Složení: 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Pod 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids. pH 10.5

Balení:  500 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 827 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• Tato dezinfekce na prádlo (nejenom na pleny) u kocoura vyhrává. Velmi šikovný prášek pro eko praní.

Zobrazit celou recenzi na ukocouradoma.cz

• Prádlo je krásně čisté
    • Nesmrdí
    • Nejspíše dezinfikuje
    • Neničí barvy!
    • Nemá dráždivou vůni jako ne-eko produkty
    • Špatně se vyplachuje z násypky. Ztvrdne a nespláchne se s práškem.

• Skladné balení
    • Dobrá funkčnost
    • Žádná
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 827 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

• , zakoupeno v Econea

Výhoda - ekologický odstraňovač skvrn na pleny.
    Nevýhoda - malé balení.

• bez chemie

Ráda používám výrobky co nezatěžuji naší přírodu