Vanish Oxi odstraňovač skvrn k pracímu prášku Action 1.5 l

Objem
1.5 l

Objem
    1.5 l

Vanish Oxi Action pomáhá zbavit se odolných skvrn. Tekutý Vanish Oxi Action lze bez obav použít jak na barevné, tak na bílé oblečení. Přidávejte tento odstraňovač skvrn při každém praní!

Zbavit šaty a jiné textilie skvrn je s tekutým Vanishem Oxi Action snazší, než si myslíte.

• Praní v pračce: Na odolné skvrny přidejte k normálnímu pracímu přípravku dávku 100 ml tekutého Vanishe Oxi Action. Perte jako obvykle.
    • Namáčení: Do 4 litrů teplé vody (max. 40°C) přidejte 60 ml tekutého Vanishe. Barevné prádlo: nejdéle 1 hodinu. Po namočení perte jako obvykle nebo důkladně vymáchejte.
    • Předčištění: Nalijte 2 ml tekutého Vanishe Oxi Action přímo na každou ze skvrn. Nechte působit nejdéle 10 minut. Podle potřeby skvrnu promněte a potom postupujte podle pokynů, jak prát, uvedených na oděvu.
    • Pozor: Vždy se řiďte návodem k použití na balení výrobku. Nepoužívejte na oděvy vyžadující chemické čištění. Nelijte produkt na kovové části oděvů (např. knoflíky, zipy).

3zákazníci nedoporučují produkt

• na skvrny celkem dobrý
      • daleko agresivnější složení než tomu bylo předtím
      • ve formě gelu absolutně nepraktický-potečená lahev, gel se nedá všechen nalít z víčka zpět a vylije se na boky lahve a ta je celá uplatlaná

Ve formě gelu nekupujte. zvažuji, že vyhodím a koupím tekutý jako tomu bylo předtím. Vše je od něj při aplikaci potečené.

Normální. Mám úklidovou firmu www.uklidovafirma.eu a hodně to používám, akorát se to pak musí vyčistit ještě extraktorem, jinak se skvrna potom ještě zvětší. Opravdu doporučuji hlavně pro profesionální použítí.

• BYLA JSEM SNÍM VELMI SPOKOJENA, BAHNO, ČOKOLÁDA, MRKEV, VŠE MI PUSTILO. MRKEV SICE NAPODRUHÝ, ALE PUSTILO.

RÁDA JSEM HO VYZKOUŠELA, BUDU KUPOVAT I NADÁLE, MÁM 2 DĚTI, TAKŽE SKVRN JE DOSTATEK A ZATÍM SE MI NESTALO, ŽE BY NĚCO ODOLALO.

• dávkovač s kuličkou
      • lehká manipulace
      • může se přidávat do prádla i na skvrny

Konečně jsem vyprala skvrny od špenátu, čokoládové zmrzliny a i špínu na límečku u košil a bílé ponožky jsou zase bíle. Za mě doporučuji.

• Super odstraňovač, odstraní skvrny téměř na poprvé, šikovný dávkovač. Možno aplikovat přímo na skvrny - lepší, nebo dávkovat do pračky - to mi příjde zbytečné. Osvědčilo se mi dávat přímo - ihned vidíš reakci a taky zda to působí na skvrnu.
      • snad jen cena je vyšší

Tento odstraňovač jsem měla možnost vyzkoušet a nezklamal. Dříve jsem ho již používala (ne tuto inovaci) a vždy jsem byla spokojena.

• nejlepší odstraňovač skvrn v tekuté podobě
      • zachovává barvy
      • nesmrdí
      • dávkovač zdarma k produktu

Tento tekutý Vanish je prostě jednička, mohu se na něj spolehnout vždy, když se na prádle objeví skvrny (i ty odolné). Nejlepší na tom je, že po jeho použití barvy oblečení neblednou ani nijak nemění barevnost. Jsem spokojená a doporučuji všem!

• Přijatelná cena
      • Aplikátor součásti obalu
      • Vůně není zrovna nejideálnější
      • Mohl by být účinnější
      • Balení by mohlo být lépe vymyšleno - i když aplikuji aplikátorem, ruce mám od odstraňovače

Zapojila jsem se do projektu na trnd.cz kde jsemměla možnost vyzkoušet Vanish zdarma. na měsíc. Byla to dobrá zkušenost. Je to dobrý odstraňovač skvrn na každodenní čerstvé a lehké skvrny. Nicméně starší či agresivnější skvrny odstranit nedokáže - možná po vícero vyprání. I když se použití zdá díky aplikátoru velice snadné, výrobce uvádí, že aplikátor zabrání styku odstraňovače s kůží. To ovšem není tak úplně pravda. Jako maminka půlročního dítěte u sebe doma uvítám rači jiný odstraňovač, který skvrny odstraní hned po prvním vyprání. Cena není nijak vysoká, takže tento produkt jistě někdo uvítá. Já sama jsem spokojena byla tak průměrně. Existují lepší odstraňovače a určitě u Vanishe nezůstanu.

• Odstraňuje i zaprané odolné skvrny (na odolnější skvrny přidávám radši větší množství a jeste me nezklamal). Pokud se přidává do každého praní, muzu se spolehnout ze bude pradlo opravdu ciste. Je to nejlepsi odstranovac jaky jsem doposud vyzkousela

Je perfektni

• odstraní skvrny z barevného prádla, přitom ale zachovává barvy
      • nepřebije vůni aviváže
      • praktický dávkovač díky kterému se dá potřít skvrna a ta hned zmizí nebo zesvětlá a po vyprání není vidět
      • pro rodinu je to malé balení
      • z dávkovače nevyteče všechen gel

Vanish Oxi Action tekutý je snad nejlepší odstraňovač skvrn na barevné prádlo, jaký jsem kdy měla možnost použít.
      Odstraní skvrny aniž by poničil tkaninu či aby zesvětlaly barvy.

Díky dávkovači jsem i před samotným praním odstranit méně odolné skvrny.
      Akorát při dávkování z dávkovače nevyteče všechen gel a jestliže chci dát dávkovač zpátky na lahev, musím jej nejdříve umýt vodou.

Doporučila jsem ho svým známým a ti souhlasí s mou chválou na tento produkt.

• dobře odstaňuje většinu skvr i skvrn zaschlých a starších
      • při opakovaném použití (někdy jedno nestačí) je výsledek na 100%
      • při přidání k pracímu gelu odstraňuje i skvrny, kterých si při umělém osvětlení v koupelně nevšimnu, ale na slunci by byly vidět
      • zachovává stálobarevnost prádla
      • neutrální vůně, nepřebíjí aviváž
      • dávkovací víčko je dosti nepraktické, dávkování je z něho nepřesné a nevyteče z něho všechen gel, takže pokud ho pak vrátím zpátky na láhev, je celá potečená

Podle mě nejlepší odstraňovač skvrn na trhu. Ve srovnání s předchozími odstraňovači skvrn jsem mnohem více spokojená, pokud aplikuji před praním přímo na svrnu, skrna buď zmizí nebo alespoň důkladně zesvětlá a při druhém praní je odstranění skvrn stoprocentní.
      Používám hlavně přímo na skvrny, občasně k pracímu gelu, dávkování přímo do bubnu do přiloženého víčka se mi nějak nezdá.
      Jedinou výhradu mám k víčku, které je dost nepraktické (viz výše), spíše bych ocenila rozprašovač.